Czy sól przyczynia się do wzmagania orgazmu oraz potencji?

Sól jest składnikiem, który przyczynia się do zwiększenia stężenia oksytocyny będącej neuroprzekaźnikiem ponoszącym odpowiedzialność za utrwalanie relacji międzyludzkich. Działa podobnie jak afrodyzjak.

Na temat soli są różne poglądy. Produkt ten oskarżany jest o doprowadzanie do różnego rodzaju schorzeń, szczególnie krążeniowych. Jednakże stanowi składnik potrzebny dla organizmu. Bez tego produktu mięśnie nie mogłyby ulegać kurczeniu. Co więcej, gdyby poziom soli drastycznie się obniżył, mogłyby powstać niebezpieczne dla zdrowia nieprawidłowości.

Sól może przyczyniać się do lepszych orgazmów

Naukowcy podkreślają, że sól może być bardzo dobrym afrodyzjakiem. Badania wskazały, że produkt ten doprowadza do zwiększenia stężenia oksytocyny, która jest neuroprzekaźnikiem ponoszącym między innymi odpowiedzialność za mocne orgazmy. Podkreślić należy także fakt, że aktywność oksytocyny ma dużo szersze znaczenie. Doprowadza do pobudzania skurczów macicy w czasie porodu, jest elementem ułatwiającym laktacje, a także jest czynnikiem sprzyjającym utrwalaniu więzi międzyludzkich. Podkreśla się również, że doprowadza ona do wyzwalania miłości, a także przyjaźni. Oksytocyna przyczynia do tego, że ludzie łączą się w pary.

Starożytni Grecy wykorzystywali sól przed zbliżeniem

W przeszłości również zdawano sobie sprawę z działania soli. Starożytni Grecy popijali solone mleko ze względu na działanie przyczyniające się do poprawy nastroju i rozluźnienia. W takim stanie przystępowali do stosunku seksualnego, który okazywał się lepszy niż ten bez soli.

Ile soli potrzeba do poprawy sprawności seksualnej?

W tym aspekcie podkreślić należy fakt, że chlorek sodu ma mocną aktywność antystresową. Podobnym działaniem powoduje wdychanie drobinek soli. W ten sposób dostarcza się do organizmu oksytocynę. Po takiej czynności mężczyźni są w stanie lepiej zaspokoić swoje partnerki.

Aby nie doprowadzić do zbyt nadmiernego spożywania soli, trzeba pozwolić sobie na słoną przekąskę od czasu do czasu. Nie należy faszerować się dolą, gdyż nadmierna ilość tego produkt wykazuje szkodliwe działanie.

Kamagra – preparat poprawiający zdolność seksualną u mężczyzn

Dla uzyskania lepszych elektów można dodatkowo przyjmować preparaty przyczyniające się do zwiększenia zdolności mężczyzn do stosunku seksualnego. Przykładem takiego środka jest Kamagra. W swoim składzie zawiera on sildenafil, który przyczynia się do rozluźnienia naczyń krwionośnych, które odpowiadają za transport krwi do prącia. Dzięki temu możliwy jest przepływ krwi, co skutkuje osiągnięciem wzwodu i wydłużeniem czas jego trwania.

Źródło: https://www.aptekakamagra.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *