Zaproszenia ślubne - gdzie szukać najlepszych?

Zaproszenia ślubne

zaproszenia ślubne Bydgoszcz

Sezon ślubny w pełni i część z Was na już te piękne chwile za sobą a część planuje każdy szczegół na przyszły rok.

Ślub to dzień wyjątkowy, planowany często już w dziecięcych myślach, co prawda księcia na białym koniu raczej rzadko się spotyka ale warto zaplanować bardziej realnie każdy element ślubny.

Dzisiejszy wpis będzie o zaproszeniach ślubnych


Chciałbym polecić Wam zaproszenia które od ponad roku wykonuje moja żona Sandra.

Wzorów przez ten czas nazbierało się naprawdę wiele i wszystkie możecie obejrzeć na jej blogu: www.kartkuje.pl – klikając w zdjęcie na górze traficie na jej stronę.

Dla mnie zaproszenia są piękne chodź to zawsze kwestia gustu. Jedyne o czym zapewnić Was mogę to jakość, jakość jest naprawdę wysoka to i materiały potrzebne nie są najtańsze, mimo wszystko staramy się myśleć logicznie i kalkulować logicznie, nie znajdziecie u Nas zaproszeń za 10 zł/szt bo to lekka abstrakcja.

Ceny są bardzo rozsądne

Zaproszenia zaczynają się już od 2 zł to znacznie mniej niż byle jaka pocztówka w kiosku!

Zaproszenia ślubne Bydgoszcz

Jak wiecie od kilku lat mieszkamy w Bydgoszczy i to właśnie tutaj w firmie sandry możecie osobiście obejrzeć wszystkie projekty. Dla osób z po za Bydgoszczy proponujemy DARMOWE próbki – wychodzimy z założenia że najlepiej jakość sprawdzić samemu

 


 

Tort z pampersów

Kartkuje.pl to nie tylko kartki i zaproszenia na każdą okazję, to również bardzo popularne ostatnio torty z pampersów, rowerki z pampersów i masa innych pampersowych upominków 🙂

 

zaproszenia ślubne Bydgoszcz

 

Komentarze są zamknięte.