Żel Kamagra – skuteczny sposób na problemy związane z erekcją

Kamagra jest to preparat, który stosowany jest przy leczeniu zaburzeń związanych z erekcją. Zawiera związek określany jako sildenafil, który sprawia, że produkt ten jest niezwykle skuteczny. Co więcej, postać żelu jest znacznie wygodniejsza niż tradycyjne tabletki.

Działanie żelu Kamagra

Zawarty w preparacie związek określany jako sildenafil przyczynia się do hamowania aktywności enzymu, który zlokalizowany jest w obszarze ciał jamistych prącia. Do osiągnięcia wzwodu niezbędne są zmiany w organizmie mężczyzny, a więc zadziałanie bodźca seksualnego, stymulacja komórek nerwowych, aż w końcu zainicjowanie zmian biochemicznych. Ostatnie z wymienionych obejmują głównie zwiększenie syntezy tlenku azotu i cGMP. Określone związki prowadzą do rozszerzenia ścian naczyń krwionośnych. W rezultacie pojawia się zwiększony napływ krwi do prącia, a ponadto wypełnienie nią ciał jamistych. Dochodzi do erekcji. Do dłuższego utrzymania tego procesu konieczne jest zahamowanie wspomnianego enzymu. W związku z tym zastosowania preparatu wpływa na dłuższe podtrzymanie erekcji.

Kamagra żel – jak stosować?

Stosowanie preparatu jest bardzo łatwe. Forma żelu przyczynia się do tego, że produkt szybko rozprowadza się po organizmie i działa znacznie szybciej niż środki doustne. Dawka leku jest dobrana w taki sposób, aby pomogła praktycznie każdemu mężczyźnie. Bezwzględnie nie można przekraczać dziennie dawki preparatu. Kamagra utrzymuje się w organizmie przez kilka godzin.

Więcej na https://www.aptekakamagra.pl/kamagra-oral-jelly.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *